فارسی
العربی
English
به پورتال مديريت الكترونيك اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور خوش آمديد.
پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨  -  
عناوین اصلی
صفحه اصلیمعرفی اتحادیهامور مؤسساتدفاتر منطقه‌ایدفاتر استانیبیمه فعالان قرآنیتالار گفتگواطلاعیه‌ها و آیین‌نامه‌هاورود به پایگاه خبری "اتقان‌نیوز"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:

فرم ثبت نام طرح آموزشی بصائر
 
طرح آموزشی بصائر ویژه مدیران مؤسسات قرآنی استان تهران
اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور 
زمستان 1396 - تهران 
 
به همت اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور و موسسه خیریه اهل البیت رسول خاتم (ص)، طرح آموزشی «بصائر» ویژه مدیران و مربیان مؤسسات قرآنی استان تهران برگزار می‌گردد.
طرح آموزشی «بصائر» ویژه مدیران و مربیان مؤسسات قرآنی استان تهران برگزار می‌گردد
به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور «اتقان» مؤسسات قرآن و عترت پایگاه‌های مطمئن و ارزشمندی هستند که می‌توانند در ارتقای سطح آموزه‌های دینی و اشاعه فرهنگ اسلامی در میان جوانان و نوجوانان مفید واقع شده و در عصری که شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های ماهواره‌ای معاند زمینه گسترش شبهات دینی و انحرافات اخلاقی و اجتماعی را برای این سرمایه‌های عظیم فراهم نموده است، به آموزش نسل نو اقدام نماید، از این رو موسسه خیریه اهل البیت رسول خاتم (ص) با همکاری اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور، طرح آموزشی بصائر را ویژه مدیران و مربیان مؤسسات قرآنی استان تهران برگزار می‌نماید.
این طرح در راستای بهره مندی نسل جوان و نوجوان از سیره و سبک زندگی اهل بیت (ع) و رهنمودهای آینده ساز ائمه معصومین (ع) طراحی و در دو ترم آموزشی در نیمه دوم بهمن ماه (همزمان با ایام دهه مبارک فجر) با همایش معرفی، آغاز خواهد شد.
محور مقدس (تبیین جایگاه امامت)، مطلع البصائر (رابطه قرآن و عترت و ...)، تاریخ اسلام (کتاب پس از غروب) و .... عناوین مباحث این دوره ی آموزشی هستند. در طول دوره، طرح کتابخوانی از آثاری همچون «در جست و جوی علم و دین» و «پس از غروب» نیز اجرا می¬شود.
شایان ذکر است، دکتر مؤذن (از مولفین کتاب سواد رسانه¬ای آموزش و پرورش)، آقای کاظمی، آقای مسعود اسماعیلی، آقای مهران، دکتر کرباسچی و جمعی از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه از مدرسین این دوره خواهند بود.
در پایان این دوره آموزشی، به کلیه علاقه مندانی که بیش از 70 درصد امتیاز دوره را کسب نمایند، گواهی نامه معتبر اهدا خواهد شد.
افراد ثبت نام شده در دهه ی مبارک فجر به همایش معرفی طرح دعوت خواهند شد و ترم اول دوره بعد از دهه ی فجر تا ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
اطلاعات تکمیلی در خصوص محل همایش و کلاسها و نحوه برگزاری این طرح متعاقباً اعلام می‌گردد.

 
ثبت‌نام: 96/10/20 الی 96/11/10
زمان برگزاری همایش معرفی: نیمه دوم بهمن‌ماه (دهه مبارک فجر)
مکان برگزاری: متعاقبا به اطلاع می‌رسد

 فرم ثبت نام دوره آموزشی بصائر ویژه مدیران مؤسسات قرآن و عترت استان تهران
 نام و نام خانوادگی :
 نام پدر :
 شماره شناسنامه :
 تلفن همراه :
 کد ملی :
 تاریخ تولد : / /
 میزان تحصیلات :
 رشته تحصیلی :
 ایمیل :
 نام مؤسسه :
 سمت در مؤسسه :
 استان :
 شهرستان :
 آدرس مؤسسه :